Akrylové barvy Kreul Solo Goya, sada 32 x 20 ml

Značka: Kreul
1 169 Kč / ks

Akrylová barva El Greco od německého výrobce Kreul je vysoce pigmentovaná akrylová barva v akademické kvalitě. Barva je tedy na vodní bázi, avšak po zaschnutí odolná vodě a má lesklý efekt. El Greco se nanáší štětcem, špachtlí, malířským nožem a případně houbičkou. Použitelná je na mnoho různých povrchů jako je plátno, karton, kámen, kůže, kov, některé plasty a další materiály. Tato skvěle krycí brilantní barva je po zaschnutí světlostálá. Všechny barvy jsou vzájemně míchatelné. Fluo odstíny vás překvapí svícením pod UV světlem. Sada obsahuje 32 barev v tubách, které jsou o objemu 20 ml.

Studenti a malíři, hledáte kvalitní akrylové barvy v lesklém provedení? Gratulujeme, právě jste je našli. Vaše plátno a jiné výtvory rozzáří akrylové barvy El Greco!

Kategorie: Výtvarné potřeby
Typ barvy: Základní barvy