Akrylové barvy Kreul Solo Goya - sada 16ks x 20 ml

Značka: Kreul

Akrylové barvy SOLO Goya patří mezi to nejlepší, co Vám Německý výrobce Kreul může nabídnout. Tyto vysoce pigmentované akrylové barvy v akademické kvalitě jsou vhodné pro studenty a umělce, ale také i pro každého běžného uživatele. Jelikož samotná výroba těchto krémových akrylových barev probíhá v Německu, tak je tím zajištěna i jejích velká a vysoká kvalita. V této sadě najdete mnoho krásných odstínů. Jejich bezesporu velkou výhodou je, že je můžete použít jak do interiéru tak i do exteriéru. Jsou ideální pro malování na mnoho povrchů jako jsou papír, kartón, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži, plast, atd.

V sadě od výrobce Kreul naleznete: 16 x akrylová barva Solo Goya 20 ml (bílá, citrónová, kadmium žlutá, oranžová, červená, fialová, primární modrá, žlutozelená, světle okrová, zlatý okr, permanentní zelená, ultramarínová modrá, rumělková, magenta, tmavě hnědá, černá)

Akrylové barvy SOLO Goya od výrobce Kreul

• jsou na vodní bázi
  • po zaschnutí jsou matné
  • mají vysokou barevnou intenzitu a brilantní zářivost
  • velmi dobře kryjí a obsahují pigmenty proti vyblednutí
  • mají jemnou, hladkou konzistenci a střední viskozitu
  • jsou vhodné pro krémovou malbu
  • jsou vodou ředitelné
  • jednotlivé odstíny lze mezi sebou míchat
  • rychle a rovnoměrně schnou
  • jsou voděodolné po zaschnutí

Radí Vám doporučíme vyzkoušet techniku pouring akryl, k tomu budou tyto barvy nejlepším řešením. Jelikož jsou tyto barvy krémové tak je nebude třeba příliš ředit a akrylové pouring medium vám tak vydrží déle. Toto pouring médium naleznete také v naší nabídce.

Kategorie: Akrylové barvy v sadách
Obsah balení: 16 barev