Akrylové barvy Studio Acrylic Atelier Set v kovovém kufříku

1 550 Kč –5 %
969E90AA 00F7 4508 888D 76806BC054B3
1 550 Kč –5 % 1 479 Kč / ks

Akrylové barvy s matně saténovým vzhledem. Po zaschnutí zůstávají barvy jasné a intenzivní. Ředitelné vodou. Používejte buď samotné nebo smíchané s Pébéo doplňkovými produkty k akrylovým barvám. Vhodné pro řadu technik.

Sada Atelier Set je uložena do kovového kufříku, čímž je vhodná jako startovní set a také jako krásný dárek. V sadě jsou vybrané odstíny akrylových barev Studio Acrylic 12x12ml, 5x20ml, paleta, 2 tužky, 3 syntetické štětce, plátno na desce, guma, ořezávátko a 2 umělohmotné špachtle.

Barvy Studio Acrylic mají pastovitou konzistenci a po zaschnutí saténový vzhled. Tyto akrylové barvy jsou vhodné pro začátečníky, studenty i méně náročné profesionály. Výborně přilnou k různým povrchům. Po zaschnutí jsou stálé, nerozmyvatelné. Mohou se používat buď samostatně, nebo v kombinaci s různými doplňky Studio Acrylic, dle požadovaného efektu.

Kategorie: Akrylové barvy v sadách
Hmotnost: 1 kg