Akvarelový papír Canson Montval blok 18 x 25 cm, 300 g, 12 listů

Kód: 200807317
Značka: Canson

Akvarelový blok Canson Montval je složka 12 akvarelových papírů lepených na krátké straně. Papír má formát 18x25 cm, 24x32 cm nebo 36x48 cm a A3 s listy o gramáži 300g/m2. Tento akvarelový papír je bez acidů a má dlouhou životnost. Je ošetřen proti plísním. Byl vyroben ze 100% celulózy. Montval - papír vrcholné kvality je ideální pro studenty i profesionály. Může být použit na všechny mokré techniky: akvarel, temperové a akrylové barvy.

Canson Montval je vysoce kvalitní akvarelový papír na všechny mokré techniky.

Kategorie: Akvarelový papír
Formát papíru: 18 x 25 cm