Montval akvarelový papír 300g, 24x32cm (100l) arch

Značka: Canson
15 Kč / list
Skladem (75 list)

Akvarelový papír Canson Montval jednotlivé listy lze zakoupit ve formátu 24 x 32 cm. Listy jsou o gramáži 300 g/m2. Tento akvarelový papír je bez acidů a má dlouhou životnost. Je ošetřen proti plísním. Byl vyroben ze 100% celulózy. Montval - papír vrcholné kvality je ideální pro studenty i profesionály. Může být použit na všechny mokré techniky: akvarel, temperové a akrylové barvy.

Kategorie: Výtvarné potřeby
Formát papíru: 24 x 32 cm