Akvarelový papír Canson Graduate Aquarelle blok A5 250g, 20 listů

Značka: Canson

Akvarelový papír Canson Graduate Aquarelle, Water colour je tvrdý papír ideální na akvarelové barvy, vodové barvy, inkousty, tuše a podobná vodová média. Papír je lisovaný za studena - Cold pressed - je to tedy strukturovaný papír lepený ve skicák obsahující 20 listů. Gramáž papíru je 250 g/m2. Velikost bloku je A5.

Tento skicák s akvarelovým papírem jistě ocení studenti, kvůli jeho výhodné cenně. Ovšem i zkušení malíři, jelikož Canson Graduate je kvalitní levný papír na akvarel.

Kategorie: Akvarelový papír
Doporučené použití: Na akvarel, Na vodové barvy, Na temperu a kvaš
Formát papíru: A5 (14,8 x 21 cm)
Gramáž papíru: do 250 g/m²