Canson XL AQUARELLE A5 300g 20 listů kroužek

Značka: Canson

Canson XL Aquarelle je akvarelový blok obsahující 20 listů o gramáži 300g/m2. Blok je ideální na akvarelové barvy, akvarelové pastelky a na jiné mokré techniky. Studentký akvarelový papír se strukturou, která umožňuje snadné opravy. Papír je lisovaný za studena, bez acidů. Formát A5.

Akvarelový papír v bloku na kroužkové vazbě s perforovanými listy. Větší formáty A4 a A3 obsahují 30 archů, malý formát A5 obsahuje 20 listů o tvrdosti 300 g. Tento blok na akvarelové barvy je velmi oblíbený u studentů. Lze jej použít i na jiné mokré techniky.

Kategorie: Akvarelový papír
Formát papíru: A5 (14,8 x 21 cm)
Gramáž papíru: do 300 g/m²
Provedení: Blok