Desky na výkresy s gumičkou A3 různé motivy

Značka: No name

Složky na výkresy pro děti s roztomilými motivy o formátu A3. Desky jsou ideální na přepravu a archivaci obrázků, výkresů, případně dokumentů a dalších papírů. Desky jsou vyrobeny z kartonu potaženého dětskými obrázky. Tvrdý kartonový materiál, chrání náčrty před možným poškozením a zašpiněním. Desky jsou uzavřeny pomocí gumičky přes rohy. Různé motivy - ilustrační foto.

Kategorie: Desky na výkresy a složky
Formát papíru: A3 (29,7 x 42 cm)