Nacházíte se na e-shopu Potřeby-pro-školy.cz, Rádi bychom vás upozornili, že osobní vyzvednutí objednávky je nyní možné v naší prodejně v Prostějově, Kravařova 185/12.

Gédéo Siligum 100 g

Kód: 766309
Neohodnoceno
Značka: GEDEO
389 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Dvousložková, rychle tuhnoucí (během 10 minut) silikonová pasta, která se používá pro vytváření forem převážně malých předmětů (maximálně do velikosti 15 cm) a plochých dekorací. Velice pružná a odolná. Dokončené formy mohou být opakovaně použity pro vytvoření až 50 odlitků. Výjimečně přesná. Vhodná při vytváření předmětů ze sádry, Reconstitued stone, křišťálové pryskyřice, vosku nebo kovů s nízkým bodem tání (< 160 °C).

Detailní informace

Detailní popis produktu

GÉDÉO SILIGUM
Skladování:
12 měsíců v orig. balení na suchém místě.
Čistič: mýdlová voda.

NÁVOD PRO POUŽITÍ:
1.) Smíchejte jednu část objemu modré složky ku jedné části objemu bílé složky. Rychle je v ruce smíchejte a uválejte (po dobu 1 minuty).Jakmile bude mít směs jednotnou, bledě modrou barvu, tak je připravená k použití. Rychle ji vytvarujte do kuličky, přiložte a přitlačte ji na předmět položený naplocho na pracovní ploše a překryjte jej stejno- měrnou vrstvou pasty, silnou přibližně 3 až 4 milimetry.
2.) Pracovní čas: maximálně tři minuty.
3.) UPOZORNĚNÍ: rychle tuhne – během 5 minut.
4.) Sejměte vytvořenou formu a nalijte "reprodukční" materiál: sádru, křišťálovou pryskyřici, Reconstitued stone...
5.) Vyjměte odlitek z formy.
6.) Nechte uschnout a poté dekorujte.

TIPY: Pokud pracujete s většími předměty, tak si ze sádrových pásků vytvořte podpůrné pouzdro. K prodloužení času potřebného pro nanesení pasty Siligum, vložte hotovou směs před započetím práce na několik minut do ledničky.Pro zamezení tvorbě vzduchových bublinek, začněte zatlačováním "Siligumové" kuličky na jedné straně předmětu a postupně pracujte směrem k ostatním krajům. Pokud vytváříte odlitky z křišťálové pryskyřice, tak nejprve formu vymažte Gédéo vazelínou (ref. 766320). Obsah 100 g Siligumu pokryje plochu cca 15×15 cm. (reference: 766309 – 100 g; 766329 – 300 g)

Čtěte více zde.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výroba forem
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: