Nacházíte se na e-shopu Potřeby-pro-školy.cz, Rádi bychom vás upozornili, že osobní vyzvednutí objednávky je nyní možné v naší prodejně v Prostějově, Kravařova 185/12.

Brown watercolor pad A4 280g, 35 l SM.LT ryba (hň)

Kód: AB-35TS/B
Neohodnoceno
Značka: SM.LT
339 Kč / ks
Skladem (2 ks)

SMLT Brown Watercolor Pad je unikátní hnědý akvarelový papír s jemně hrubou strukturou. Bok je vhodnou volbou při malování akvarelovými barvami, ať už tradičními či metalickými odstíny. Dále také skvěle snáší kvašové a temperové barvy. A v neposlední radě po měn můžete sáhnout při kresbě pastely a suchými pisátky podobného druhu.

Blok má tvrdá záda z přírodního kartonu a kroužkovou vazbu, proto jej kreslíři a malíři rádi nosí s sebou i do přírody, nebo si kresbou zkracují cestu dopravními prostředky. Chcete-li dílo zarámovat, ach papíru lze jednoduše vytrhnout díky perforaci hned pod spirálou.

Papír v tomto SMLT Brown Watercolor Pad získal FSC certifikát a by vyroben zcela bez acidů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvarelový blok pro malbu vodovými barvami, metalickými akvarelovými barvami, temperou, kvašem a dalšími. Tento hnědý tvrdý papír je ideální také na suchou kresbu pastely. Listy jsou o formátu A4, gramáži 280 g/m2, v bloku je obsaženo 35 listů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvarelový papír
Hmotnost: 0.08 kg
Formát papíru: A4 (21 x 29,7 cm)
Gramáž papíru: do 300 g/m²
Provedení: Blok
Vazba: Kovová kroužková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: