Maková panenka - procvičuj si, mazací písanka + fix

Značka: Titanum

Školní písanka pro prvňáčky a malé děti. Pracovní listy k procvičování prvního psaní. Sada obsahuje předtištění pracovní listy, které je možní mazat a k tomu fix s mini houbičkou.

Listy slouží k opakovanému procvičování psaní klubíček, čárek a jemné motoriky, dále hodin a psaní jednotažného písma a číslic. Předtištěné linky korespondují s linkami v písankách.

Školní písanka pro prvňáčky. Pracovní listy k procvičování prvního psaní. Sada obsahuje předtištění pracovní listy, které je možní mazat a k tomu fix s mini houbičkou.

Velikost bloku je 15 x 21 cm. Listy byly vytvořeny na základě doporučení Poradny pedagogů. Lesklý povrch pracovních listů z lícové i rubové strany u obálky i 20 vnitřních stran. Vše je spojeno kroužkovou vazbou z horní strany. Nedílnou součástí výrobku stíratelný popisovač s plstěným hrotem ke stírání. Fix obsahuje nezávadný inkoust modré, nebo černé barvy.

Licenční motivy regionální a zahraniční.

Kategorie: Tvořivé hraní a učení