Stojan malířský ateliérový Rembrandt

Kód: S0045
Značka: STOJANY

Malířský stojan Rembrant vyrobený z kvalitního bukového dřeva impregnovaného olejem. Malířské plátno u tohoto typu ateliérového stojanu je pouze vloženo do spodní poličky stojanu, není připevněno shora. Využití tohoto malířského stojanu je především pro galerie, školy nebo začátečníky. Velmi oblíbený je také jako malířský stojan pro děti.

Aretace spodní posuvné poličky je provedena pomocí dřevěné objímky a 2 šroubů s křídlovými maticemi ovládané ze zadní strany police.
Sklon stojanu je nastavitelný v jakékoli poloze vyklopením zadní opěrné nohy a zafixování polohy svěrným šroubem.
Malířský stojan Rembrant nemá horní úchyt pro plátno.
Rozměry: 160 x 60 x 11 cm
Hmotnost 5 kg.