Mazací pero Pilot Frixion Clicker 05 přepisovatelný roller - modrý

88 Kč –13 %
34464 frixion clicker 05 prepisovatelny roller modry
88 Kč –13 % 76 Kč / ks

Unikátní roller s přepisovatelným inkoustem se stiskací mechanikou. Stiskněte, napíšete, vymažete, přepíšete - na stejném místě kolikrát budete chtít. Vše rychle jednoduše a jedním perem. Pero má výměnnou náplň a je dostupné v 7 barvách. Tenká stopa, hrot 0,5 mm. Jedinečné pero pro Vašeho prvňáčka. Tzv. gumovací pero.

AKCE ŠKOLA

Unikátní roller s přepisovatelným inkoustem se stiskací mechanikou. Stiskněte, napíšete, vymažete, přepíšete - na stejném místě kolikrát budete chtít. Vše rychle jednoduše a jedním perem. Pero má výměnnou náplň a je dostupné v 7 barvách. Tenká stopa, hrot 0,5 mm. Jedinečné pero pro Vašeho prvňáčka. Tzv. gumovací pero.

Kategorie: Psací potřeby