Metalické akrylové barvy Kreul Solo Goya - sada 8ks x 20 ml

Značka: Kreul

Metalické akrylové barvy SOLO Goya patří mezi to nejlepší, co Vám Německý výrobce Kreul může nabídnout. Tyto vysoce pigmentované akrylové barvy v akademické kvalitě jsou vhodné pro studenty a umělce, ale také i pro každého běžného uživatele. Jelikož samotná výroba těchto krémových akrylových barev probíhá v Německu, tak je tím zajištěna i jejích velká a vysoká kvalita. V této sadě najdete mnoho krásných odstínů. Jejich bezesporu velkou výhodou je, že je můžete použít jak do interiéru tak i do exteriéru. Jsou ideální pro malování na mnoho povrchů jako jsou papír, kartón, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži, plast, atd.

V sadě od výrobce Kreul naleznete: 8 x metalová akrylová barva Solo Goya 20 ml (stříbrná, zlatá, měděná, perleťová, jantarová, rubínová, safírová, antracit)

Metalické akrylové barvy SOLO Goya od výrobce Kreul

• jsou na vodní bázi
  • po zaschnutí jsou metalické
  • mají vysokou barevnou intenzitu a brilantní zářivost
  • velmi dobře kryjí a obsahují pigmenty proti vyblednutí
  • mají jemnou, hladkou konzistenci a střední viskozitu
  • jsou vhodné pro krémovou malbu
  • jsou vodou ředitelné
  • jednotlivé odstíny lze mezi sebou míchat
  • rychle a rovnoměrně schnou
  • jsou voděodolné po zaschnutí

Radí Vám doporučíme vyzkoušet techniku pouring akryl, k tomu budou tyto barvy nejlepším řešením. Jelikož jsou tyto barvy krémové tak je nebude třeba příliš ředit a akrylové pouring medium vám tak vydrží déle. Toto pouring médium naleznete také v naší nabídce.

Kategorie: Akrylové barvy v sadách
Obsah balení: 8 barev