Nacházíte se na e-shopu Potřeby-pro-školy.cz, Rádi bychom vás upozornili, že osobní vyzvednutí objednávky je nyní možné v naší prodejně v Prostějově, Kravařova 185/12.

Umton olejová barva 20 ml - Aureolin

Kód: 20-0082
Neohodnoceno
Značka: Umton
135 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Mistrovské olejové barvy českého výrobce Umton, dříve Dílo. Mistrovská kvalita za bezkonkurenční cenu. Určeny zejména pro profesionální umělce. Barevná paleta obsahuje 90 odstínů. Balení tuba, objem 20ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mistrovské olejové barvy Umton jsou barvy,  jejich kvalita je srovnatelná s olejovými barvami předních evropských firem.  Jsou vyvinuty pro profesionály.
Vyráběny jsou z prvotřídních, jemně mletých pigmentů, s absolutně spolehlivým chemickým složení, bez jakýchkoli nežádoucích příměsí. 
Chemické složení pigmentů je uvedeno na etiketách jednotlivých barev. Tyto pigmenty nejvyšší kvality jsou pojeny lněným rafinovaným olejem s malým číslem kyselosti, avšak některé pigmenty - zejména běloby a fialové kobalty, jsou pojeny rafinovaným saflorovým olejem, který je světlejší a zasychá pomaleji.Pigmenty pocházejí od špičkových evropských firem a zaručují požadovanou světlostálost tak, aby mistrovská díla zůstala zachována po staletí. Světlostálost barvy, kterou udává použitý pigment, je označena na každé tubě barvy hvězdičkou.Nejvyšší světlostálost je označena třemi hvězdičkami. Olejové barvy UMTON byly podrobeny srovnávací zkoušce předními českými akademickými malíři a byly shledány vysoce kvalitními. Speciální pozitivní vlastnost barvám UMTON dodává stabilizátor, který se do těchto barev v nepatrném množství přidává. Je vyráběn z jakostních přírodních surovin a v barvě působí jako neutralizátor, prodlužuje její trvanlivost při zachování nezměněné prvotřídní kvality po desítky let.Okamžitým pozitivním efektem po užívaného stabilizátoru je zlepšení konzistence barvy, která je hladce máslovitá, ale "krátká". Tento stabilizátor je specialitou a tajemstvím výrobce. Výrobce plně ručí za používané olejové barvy pro mistrovská díla a dává na ně záruku 99 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olejové barvy jednotlivě
Hmotnost: 0.08 kg
Barva: žlutá
Obsah balení: 20 ml
Typ barvy: Základní barvy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: