Olejové barvy Ladoga Navskaya Palitra 46 ml - bílá titanová 101

Kód: 1204101

Olejová barva Ladoga Nevskaya Palitra St. Peterburg v tubě 46 ml. Titanium White - bílá titanová.

Olejové barvy od předního ruského výrobce Saint Petersburg jsou ideální pro profesionální umělce, pro studenty malby i pro kreativní práci všech nadšenců do olejomalby. Jejich vysoká kvalita je dána důkladnou výrobou a přísnou kontrolou při ní. V barevné škále olejových barev Ladoga jsou drahé anorganické pigmenty nahrazeny světlostálými organickými pigmenty. Ty však barevným tónem přesně odpovídají originálnímu odstínu. Barvy Ladoga jsou ideální kombinací vysoké kvality a přijatelné ceny. Proto se dají považovat za nejlepší výběre pro umělce, studenty a také začínající malíře.

Kategorie: Olejové barvy jednotlivě
Barva: bílá