Olejové barvy Ladoga Navskaya Palitra 6 x 46 ml

Olejové barvy Ladoga Nevskaya Palitra St. Peterburg v sadě. 6 základních odstínů po 46 ml.

Olejové barvy od předního ruského výrobce Saint Petersburg jsou ideální pro profesionální umělce, pro studenty malby i pro kreativní práci všech nadšenců do olejomalby. Jejich vysoká kvalita je dána důkladnou výrobou a přísnou kontrolou při ní. V barevné škále olejových barev Ladoga jsou drahé anorganické pigmenty nahrazeny světlostálými organickými pigmenty. Ty však barevným tónem přesně odpovídají originálnímu odstínu. Barvy Ladoga jsou ideální kombinací vysoké kvality a přijatelné ceny. Proto se dají považovat za nejlepší výběre pro umělce, studenty a také začínající malíře.

Kategorie: Olejové barvy sady
Obsah balení: 6 barev