Papír na malování Happy Color Painting blok A4 200 g, 10 listů

Kód: 3720 2030-M10
Značka: Happy Color

Akvarelový papír na malbu akvarelem, temperou, kvašem, ale i akrylem. Před malováním akrylovými barvami se doporučuje použít základní nátěr akrylovým šepsem. Papír je vhodný pro práci s barvami všech školáků, studentů i pro domácí použití. Blok je lepený na vrchní straně a obsahuje  10 listů papíru o gramáží 200 g/m. Formát A4.

Akvarelový papír na malbu akvarelem, temperou, kvašem, ale i akrylem. Před malováním akrylovými barvami se doporučuje použít základní nátěr akrylovým šepsem. Papír je vhodný pro práci s barvami všech školáků, studentů i pro domácí použití. Blok je lepený na vrchní straně a obsahuje 10 listů papíru o gramáží 200 g/m. Formát A4.

Kategorie: Papír na akryl
Formát papíru: A4 (21 x 29,7 cm)
Gramáž papíru: do 250 g/m²
Provedení: Blok