Pastelky FC Erasable GRIP 10ks Gumovací pastelky

Značka: FC

Faber Castell pastelky pro děti mají velmi měkkou tuhu a zanechávají výraznou stopu. Pastelky Faber-Castell jsou nelámavé díky speciální vrstvě lepidla mezi tuhou a dřevem, tzv. SV technologie. Tyto gumovací školní pastelky jsou trojhnanné s masážními puntíky Grip a s pryží na konci.

• Souprava 10 kusů v trojhnanném provedení s masážními puntíky Grip a s pryží na konci.
  • Tloušťka tuhy 3,3 mm.
  • barevná stěrací pryž odpovídající barvě pastelky