Pastelky Faber Castell Jumbo 10 barev + ořezávátko

Značka: FC

Pastelky nejvyšší kvality určené pro malé umělce. Vysoký obsah velmi kvalitních pigmentů zaručují intenzitu barev. Faber-Castell používá speciální SV technologie lepení tuhy, proto se ani při pádu pastelky tuha nepoláme. Pastelky Jumbo jsou středně silné, trojhranné a skvěle padnou i do těch nejmenších ručiček.

Velmi kvalitní tříhranné školní pastelky středně silné se silnou tuhou. Sada 10, 20 nebo 30 barev.

Kategorie: Pastelky školní
Obsah balení: 10 barev