Pastelové trojhranné pastelky 36 ks v plechové kazetě Kidea

Kód: KPTMP36KA
Tip
Značka: Kidea

Sada 36ti trojhranných pastelových pastelek pro děti do školy nebo do uměleckého kroužku v elegantním a praktickém plechovém boxu o rozměru (30 x 18,4 x 1,5cm). . Kazeta obsahuje i metalické pastelky.

Tyto pastelky KIDEA jsou skvělým tipem na dárek díky elegantní kovové krabičce a jedinečným odstínům. Tento dárek potěší každého a povzbudí ho k kreativní tvorbě.

Pastelové barvy jsou hitem sezóny, které si zamiluje každý malý umělec!

Sada trojhranných pastelových pastelek pro děti do školy nebo do uměleckého kroužku. Plechový box je elegantní a praktický na uschování pastelek. Kazeta obsahuje i metalické pastelky.

•  36 trojhranných pastelových pastelek intenzivních barev, včetně metalických pastelek
  •  praktická kovová krabička na uschování pastelek o rozměru: 30 x 18,4 x 1,5 cm
  •  pastelky jsou měkké, výborně kryjí a jejich široká škála barev umožňuje vytvářet neobvyklé kresby
  •  trojúhelníkový tvar pastelky usnadňuje držení, a tím zpřesňuje kresbu