Plastelína JOVI - 150 g - hnědá

Značka: JOVI

Plastelína JOVI 150 g

Plastelína JOVI 150 g

Modelovací materiál, který netvrdne, dobře se tvaruje a mírně se roztahuje. Obsahuje rostlinnou substanci, takže má o 33% větší objem, což dětem vyhovuje. Plastelína se dobře modeluje a má živé barvy.
Výhodou je to, že se dobře odebírají části plastelíny, aniž se rozloží, či ztratí tvar. Vytvarované modely se pomocí prstů dobře uhlazují, nezůstávají stopy. Plastelínu je možno tvarovat i při nízkých teplotách. Je ji možno lakovat, po nalakování nedrží prach.

Vhodné pro děti od 3 let.

Tuto modelovací hmotu prodáváme po kusech, cena je za 1 kus.
Celé balení má 15 ks.

Kategorie: Kreativní potřeby