Nacházíte se na e-shopu Potřeby-pro-školy.cz, Rádi bychom vás upozornili, že osobní vyzvednutí objednávky je nyní možné v naší prodejně v Prostějově, Kravařova 185/12.

Posca Pencil olejové pastelky 36 barev

Kód: KPE-200 36C
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Posca
1 790 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Pastelky Posca Pencil jsou pastelky na olejové bázi. Stejně jako akrylové popisovače Posca, jsou pastelky Posca určeny pro psaní, kreslení a malování na nejrůznější povrchy. Klasika je kreslit na papír, můžete je však velmi dobře aplikovat na sklo, kov, dřevo, keramiku, textil, plast, kůži a další. Pastelky obsahují velmi intenzivní pigment a barva se tak snadno nanáší na (jakýkoliv) povrch. Odstíny se mezi sebou dají výborně míchat, vrstvit a jsou světlostálé. Olejové Posca Pastelky jsou přirovnávány k uměleckým pastelkám Luminance Caran d´Ache nebo Lightfast Derwent. 36 barev v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pastelky Posca Pencil jsou pastelky na olejové bázi. Stejně jako akrylové popisovače Posca, jsou pastelky Posca určeny pro psaní, kreslení a malování na nejrůznější povrchy. Klasika je kreslit na papír, můžete je však velmi dobře aplikovat na sklo, kov, dřevo, keramiku, textil, plast, kůži a další. Pastelky obsahují velmi intenzivní pigment a barva se tak snadno nanáší na (jakýkoliv) povrch. Odstíny se mezi sebou dají výborně míchat, vrstvit a jsou světlostálé.

Charakterem obsažené tuhy a svými vlastnostmi jsou olejové Posca Pastelky přirovnávány k uměleckým pastelkám Luminance od značky Caran d´Ache nebo Lightfast od anglické firmy Derwent.

Celá sada je uložená v pevné a přesto okouzlující plastové krabičce. Krabička je výborně designově zpracovaná a má 3 plastová patra. Zajímavostí balení, je také přiložená plochá guma s logem firmy, kterou se celá krabička přetáhne, aby se neotevřela. Pastelky jsou vhodné pro začínající i pokročilé umělce. Mimoto je lze využít v široké škále nejrůznějích hobby technik. Balení: 36 ks. Vyrobeno v Japonsku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné potřeby
Hmotnost: 0.08 kg
Obsah balení: 36 barev
Sada: Sada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: