RT Kvašové barvy 8x12ml

Kód: 9021608A
Značka: Talens

Kvašové barvy Art Creation od holandského výrobce Royal Talens. Tyto kvašové - tedy kvalitnější temperové barvy jsou připraveny k použití ihned po vymáčknutí z tuby. Barvy jsou krycí, netransparentní. Po zaschnutí zůstávají jasné a intenzivní. Tempery lze vzájemně míchat a rozšířit si tak barevnou škálu ještě více. Společně s bílou a černou lze vytvořit široké spektrum barev. Sada kvašových barev Talens je hodná spíše pro začátečníky, studenty a méně náročné umělce.

Sada obsahuje tyto odstíny: Yellow, Scarlet, Deep rose, Ultramarine, Deep green, Yellow ochre, Burnt umber, Payne´s grey.

Kategorie: Výtvarné potřeby