Štětce Daler Rowney Simply bílá štětina dlouhé, sada 4 ks

110 Kč –3 %
0FF41E66 ED31 4ABC ACE0 A5FF6E771ECC
110 Kč –3 % 107 Kč / ks

Daler-Rowney Simply Oil brushes jsou štětce na dřevěné červeně lakované násadce. Mají přírodní vlas, a to vepřovou štětinu. Tyto štětinové štětce předvedou úžasnou kvalitu za bezkonkurenční ceny. Simply Oil štetec je deální pro studenty a začátečníky s olejovými barvami, případně akrylem. Hodně užitku přinese také hobby tvořílkům.

• Přírodní vlas vepřová štětina s příměsí syntetických vláken.
  • Ideální na olejové barvy a akryly.
  • Doporučujeme pro studenty, začátečníky a na hobby tvoření.

Daler Rowney nabízí různé sady štětců white bristle. Vyberete si mezi dlouhou a krátkou násadkou, a také mezi velkou škálou velikostí a tvarů štětců.

Kategorie: Sady štětců
Doporučené použití: Na akryl, Na olej