Štětec DaVinci Junior syntetický bristle plochý - 4

Kód: DV3294
Značka: DaVinci

Štětec DaVinci Junior má elastický zlatě zbarvený syntetický vlas imitující štětinu. Ten je pomocí aluminiové svorky upevněn na dřevěné násadce, která má hexgonální tvar a je lakovaná bezbarvým lakem. Štětec Da Vinci Junior se vyrábí ve velikostech 2 - 24, V závislosti na velikosti může být vlas štětce dlouhý 8 - 22 mm a celková délka štětce 185 - 240 mm.

DaVinci Junior štětec patří do řady syntetických štětců určených pro malování dětí ve školách a různých uměleckých kroužcích. Štětce jsou vhodné v podstatě pro jakékoliv malování dětí, ať už hustými krycími barvami, tak jemnými vodovými barvami. Násadka je hexagonální, avšak pro pohodlné držení je v místě úchopu štětce u velikostí 3 - 6 rozšířená.

Kategorie: Ploché
Doporučené použití: Na akryl, Hobby, škola