Štětec kulatý syntetický 206-4 Tintoretto Perla

Kód: 206-4
Značka: Tintoretto

Syntetický kulatý štětec Perla má ve světě umění všeobecné využití. Vlas je jemný a pružný, uchycený na zeleně lakované násadce pomocí poniklované mosazi. Štětec je vhodný na akrylové barvy, temperové barvy a další podobná média.

Tento štětec Tintoretto Perla 206 překvapí všechny malíře svým pružným jemným vlasem, který dobře drží svůj tvar. Elegantní zeleně lakovaná násadka padne do ruky všem hobby tvořílkům i dětem a jejich dílo dostane ten správný šmrnc!

Kategorie: Kulaté
Doporučené použití: Na akryl, Hobby, škola