Tekuté perly Marabu 4x25ml, Unicorn

Značka: Marabu

Vytvářejte nápaditá umělecká díla se sadou Dot Pen KiDS "Unicorn"! Sada obsahuje 4 ks 25 ml tubiček ve vybrané barevné kombinaci, návod a pět exkluzivních barevných designových karet ve formátu pohlednice, které lze jednotlivě potečkovat pomocí Dot Penů. Designové karty jsou potištěny barevně s motivy vhodnými pro děti. V závislosti na množství nanesené barvy se velikost bodu může lišit.

Obsah: 4 x 25 ml tub (žlutá 019, purpurová 014, světle modrá 090, žlutozelená 066), 5 x designové karty DIN A6, 1 x návod

Jak na malování s Marabu Dot Pen?

• Zakryjte pracovní plochu a připravte pracovní materiály. Pro malé umělce doporučujeme pracovní plášť na ochranu oděvu.
  • Nejprve otestujte Marabu Dot Pen na samostatném listu papíru a vytvořte barvou bod na zkoušku. Pokud barva plynule teče z nádoby, můžete začít.
  • Položte předtištěné šablony - obrázky na rovný podklad a podle potřeby je dozdobte různě velkými barevnými tečkami pomocí Dot Penů.
  • Barva se formuje do vyvýšených bodů. Velikost teček se může lišit podle vytlačeného množství barvy z tuby.
  • Nazdobené obrázky nechte cca. 12 hodin schnout. Poté je vystavte ve svém pokoji, nebo darujte někomu, koho potěší.

Kategorie: Výtvarné potřeby