Tužka na obličej UV pastelová 3,5 g - fialová lila

Výprodej
Značka: PaintGlow

Tužka na obličej UV pastelová 3,5 g

Profesionální tužky na obličej od firmy PaintGlow. Tužky jsou pohodlné do ruky, příjemně se s nimi kreslí. Hodí se, jak pro profesionální, tak i amatérský body painting. Když vidíte, že se Vám tuha zkracuje, jednoduchým pootočením spodní části tužky tuhu poposunete. Před použítím odstraňte víčko z tužky. Snadno je omyjete vlažnou vodou nebo setřete kosmetickými ubrousky.

Nepoužívejte kolem úst a očí. Není vhodné pro děti do 3 let. Barvy jsou v pastelovém odstínu. Svítí pod UV světlem.

Tužky jsou vyrobeny ve Velké Británii. Nejsou testovány na zvířatech a jsou certifikovány.

Kategorie: Malování na obličej