Umělecká sada Pitt Monochrome set 21 Faber-Castell

Značka: Faber-Castell
1 035 Kč / ks

Špičková skicovací souprava Faber-Castell. Umělecká sada Pitt Monochrome obsahuje 21 produktů na kresbu (rudka, tužka, uhel, křída) v různých provedeních (v tužce, bloku, přírodní) a další komponenty. Vše je elegantně uloženo do plechové etue.

Tužky v sadě Pitt Monochrom Set zahrnují odstíny černé, bílé, sanguine a sépie apod. Prací s různými technikami kresby vás provede škola života i každá umělecká škola. Prožitky a zkušenosti oživují obrázky. Tato stará tradice kresby postavy Monochrom sahá až do renesance. Kresba je zvýrazněna bílou křídou a stíny jsou prohloubeny černým uhlem. Monochrom tužky značky Faber-Castell nás vrací k této tradiční kresbě postavy. Proto je sada určena na skicování. Práce s monochrom technikou je náročnější než s klasickou tužkou či pastelkou. Sada zahrnuje umělecké tuhy na suché i olejové bázi. Prašné tužky sanguine a sépie doplňují při kresbě a skicování grafitové tužky a olejové rudky a sépie se využívají na detaily.

Kategorie: Kreslířské sady
Obsah balení: 21 ks