Kružítko F-C Quick Set Grip 2001, rose shadow

Značka: Faber-Castell

Kružítko Faber-Castell Grip Quick-Set 2001 je pevné a velmi kvalitní kružítko s masážními body GRIP. Tyto protiskluzové body zajišťují pohodlné držení, jelikož jsou umístěny po stranách ramen kružítka a také elegantní design. Kružítko zvládne narýsovat kružnice do průměru 390 mm. Robustní systém zajišťuje rychlé a přesné nastavení poloměru. Jehla je odolná proti proklouznutí. Tuha je kvalitní s pevným upevněním pro precizní práci. Souprava obsahuje kružítko, náhradní tuhy a náhradní jehlu.

• maximální průměr kruhu do cca 390 mm
  • délka 170 mm
  • vhodné pro žáky a studenty
  • s grafitovou tuhou a zásobníkem náhradních tuh